Skip to content

Podaruj sobie…

…odrobinę Słońca na codzień.

Zabiegi samoopalające to zdrowa alternatywa dla solarium i słońca. Zapewniają uzyskanie efektu opalonego ciała o ładnym, równomiernym naturalnym kolorycie bez narażania skóry na działanie szkodliwych promieni UV. Piękna, brązowa karnacja daje wrażenie zdrowia, atrakcyjności i witalności, a także kamufluje nierówności i przebarwienia na skórze. Zabiegi samoopalające polecane są przed ważną uroczystością, spotkaniem, wakacjami lub dla tych, którzy chcą cieszyć się wakacyjną opalenizną przez cały rok.

Efekt opalania natryskowego utrzymuje się na skórze ok. 7 dni, w zależności od typu skóry i jej codziennej pielęgnacji. W naszym salonie używamy płynów opalających najlepszej na polskim rynku firmy – TechnoTan z Australii.

Opalanie natryskowe

Przed zabiegiem :

Dzień przed zabiegiem należy wykonać porządny peeling całego ciała Aby opalenizna utrzymała się jak najdłużej konieczne jest usunięcie jak największej liczby zrogowaciałych komórek za pomocą peelingu. Peeling starać się wykonywać dokładnie Szczególną uwagę należy zwrócić na łokcie i kolana.Peeling oczywiście może zostać wykonany przez nas przed zabiegiem opalania. W tak przygotowaną skórę preparat wniknie głębiej co zagwarantuje dłuższy czas utrzymania opaleniznyPłyn SunFX dotrze głębiej, co spowoduje przedłużenie opalenizny kąpiel najlepiej najkrócej przed zabiegiem – spowoduje usunięcie wszelkich kosmetyków, balsamów i kremów oraz potu które mogą spowodować tłustą barierę dla aplikowanego płynu i brak efektu opalenia ubranie się w ciemne, luźne rzeczy.Płyn utworzy cienką warstewkę na skórze,ma ona kolor jasnobrązowy. Wysoka jakość nie pozwoli jednak na trwałe zabarwienie ubrań, a wszelkie ślady schodzą od ciepłej wody lub po zwykłym praniu. Płyn reaguje tylko z naszym naskórkiem ewentualne depilacje powinno wykonywać się 24 godziny przed zabiegiem.

Po opalaniu natryskowym:

Całkowity czas reakcji barwienia skóry waha się od 5-7godzin. W czasie, w którym zachodzi proces koloryzacji nie należy dopuszczać do zamoczenia skóry. Jeżeli jednak do tego dojdzie, należy ją osuszyć i wcierać środek nawilżający aż do ujednolicenia koloru. Nie należy wpadać w panikę jeżeli podczas barwienia skóry pojawią się nierówności, odcienie, krople preparatu. Nie ma to najmniejszego wpływu na efekt końcowy. Po 5-8 godzinach należy się wykąpaćPozostanie piękna opalenizna, która utrzyma się 7-14 dni, w zależności od typu karnacji, stopnia przygotowania oraz pielęgnacji skóry po zabiegu. Stosowanie gorących kąpieli i pływanie w basenie z chlorowaną wodą może skrócić okres trwania opalenizny.

– przynajmniej 1 x dziennie nawilżać skórę mleczkiem do ciała lub balsamem,

– nie używać szorstkich gąbek, myjek oraz peelingu,unikać basenu i sauny.