Skip to content

Chwila…

…tylko dla Ciebie.

Z miesiąca na miesiąc nasze życie przyspiesza. Praca, obowiązki, rodzina… Rzeczy “do zrobienia” nawarstwiają się, a doba, jak na złość, nie chce się wydłużyć. Siłą rzeczy zaczynamy poświęcać innym sprawom czas, który powinien być zarezerwowany tylko dla nas. Najwyższa pora z tym skończyć! Dobrym wstępem do większych zmian w harmonogramie tygodnia jest relaksujący masaż albo inny zabieg, który pozwoli na chwilę zapomnieć o kolejnych zadaniach czekających w kolejce.

Pobyt w Naszym Salonie nie tylko da Ci chwilę oddechu, ale również tchnie w Ciebie nową energię. Dotyk ma bowiem szczególną moc, znaną już od starożytności. Jest to moc uzdrawiania! Masaż wykonywany przez profesjonalistów pozwala na odprężenie całego ciała. Znika niepotrzebnie nagromadzone napięcie, które zbierało się przez cały dzień wypełniony stresem i obowiązkami. Masaż relaksuje i poprawia samopoczucie – to chwila przyjemności tylko dla Ciebie. Aby się o tym przekonać, skorzystaj z naszej bogatej oferty – proponowane przez nas zabiegi to między innymi masaż relaksacyjny, klasyczny, masaż kobido (japoński lifting twarzy) czy niesamowicie odprężający, nawilżający skórę i kojący zmysły masaż gorącą czekoladą!

Ponadto oferujemy także zabiegi ujędrniające skórę, zwiększające jej elastyczność i redukujące cellulit “Zabiegi na ciało”