Skip to content
beauty salon, facial massage with scrub mask

Kosmetyka – zabiegi na ciało

Mam na imię Paula i mam przyjemność zaprosić Państwa do działu kosmetyka. Pracuję jako kosmetyczka od 2000 roku, jestem dyplomowanym technikiem uslug kosmetycznych, obecnie studiuję kosmetologię.

Bardzo angażuję sie w każde wyzwanie jakim dla mnie jest czyjś problem z twarzą, cerą i każdy wyleczony przypadek, każdy zadowolony klient napawa mnie radością i zadowoleniem z własnej wiedzy i pracy. Staram się świadczyć klientom usługi na jak najwyższym poziomie. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, targach, kursach i sympozjach dermatologicznych i kosmetycznych. Mój gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt do: leczenia trądziku, zamykania naczynek, laser IPL, fale radiowe Focus RF, zabiegów antycellulitowych, sonoforezy (ultradźwieki), mikrodermabrazji korundowej i diamentowej, darsonwal, vapozon, peeling kawitacyjny etc.. Posiadam w ofercie szeroką gamę różnych zabiegów.
Indywidualnie dobieram do Państwa program pielęgnacyjny w zależnosci od typu skóry, wieku i jej kondycji. Pracuję na sprawdzonych przez lata praktyki i renomowanych firm kosmetykach, mając jednocześnie zróżnicowaną pod względem cenowym ofertę kosmetyków m.in Thalgo, Dermika, Cosmelan, Bielenda, Depileve, Medi-derma, Gehwol, preparaty z medycyny estetycznej i inne.

Specjalizuję się w leczeniu problemów skórnych i pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz w laseroterapii IPL.

Każdej stałej klientce zakładam kartę zabiegową by móc sprawniej kontrolować przebieg leczenia.

Serdecznie zapraszam.

Zabiegi w ofercie:

Mikrodermabrazja
diamentowa i korundowa całego ciała

Po szczegóły dotyczące zabiegów i cen zapraszamy do działu Mikrodermabrazja korundowa i diamentowa

Masaże

Po szczegóły dotyczące zabiegów i cen zapraszamy do działu Masaż i fizjoterapia

Kriopoliza

Po szczegóły dotyczące zabiegów i cen zapraszamy do działu Kriopoliza

Zabiegi falami radiowymi Focus RF+

Po szczegóły dotyczące zabiegów i cen zapraszamy do działu Focus RF+

Mezoterapia mikroigłowa