Skip to content

Bądź piękna…

…każdego dnia.

W salonie Atelier  znajdziesz wszystko co pozwoli Twojej twarzy ponownie roztaczać blask.

…przesunąć granicę.

W dzisiejszych czasach ciało wymaga szczególnej pielęgnacji. Odżywianie, wpływ środowiska, brak czasu - wszystko to wpływa na jego wygląd i kondycję. Podaruj mu chwilę wytchnienia i pozwól sobie znów poczuć się pięknie. Nasz salon oferuje profesjonalne zabiegi na ciało z wykorzystaniem światowej klasy sprzętu. Twoja skóra zacznie promienieć dzięki mikrodermabrazji diamentowej lub korundowej. Pozbądź się zbędnej tkanki tłuszczowej dzięki bezbolesnym zabiegom kriopolizy i lipolizy. Jeśli chcesz wymodelować swoją sylwetkę, zachęcamy do skorzystania z "wrappingu" (foliowania). Chwile relaksu zapewni Ci profesjonalny masaż.

Zabiegi na ciało

W dzisiejszych czasach ciało wymaga szczególnej pielęgnacji. Odżywianie, wpływ środowiska, brak czasu – wszystko to wpływa na jego wygląd i kondycję. Podaruj mu chwilę wytchnienia i pozwól sobie znów poczuć się pięknie. Nasz salon oferuje profesjonalne zabiegi na ciało z wykorzystaniem światowej klasy sprzętu. Twoja skóra zacznie promienieć dzięki mikrodermabrazji diamentowej lub korundowej. Pozbądź się zbędnej tkanki tłuszczowej dzięki bezbolesnym zabiegom kriopolizy i lipolizy. Jeśli chcesz wymodelować swoją sylwetkę, zachęcamy do skorzystania z “wrappingu” (foliowania). Chwile relaksu zapewni Ci profesjonalny masaż.
Spośród wszystkich części Naszego ciała najbardziej wyróżnia Nas twarz. Podczas pierwszego spotkania jest jednym z najważniejszych elementów tzw. "pierwszego wrażenia". Jest również częścią naszej niewerbalnej komunikacji z otoczeniem, ukazując nasze emocje. Twarz jest bardzo delikatna przez co szybko widać na niej wszystkie oznaki starzenia lub zmęczenia. W Salonie Atelier znajdziesz wszystko co pozwoli Twojej twarzy ponownie roztaczać blask. W naszej ofercie znajdziesz takie zabiegi jak: estgen inżynieria tkankowa, oczyszczanie twarzy manualne, masaż twarzy, mezoterapia estgen, laser ipl, fale radiowe focus r, piling kawitacyjny, oczyszczanie wodorowe, sonoforeza, mikrodermabrazja, terapie łączone, konsultacje terapeutyczne, dobór kosmetyków do pielęgnacji w domu. Sprawdź szczegóły w naszym cenniku.

Zabiegi na twarz, szyję i dekolt

Spośród wszystkich części Naszego ciała najbardziej wyróżnia Nas twarz. Podczas pierwszego spotkania jest jednym z najważniejszych elementów tzw. “pierwszego wrażenia”. Jest również częścią naszej niewerbalnej komunikacji z otoczeniem, ukazując nasze emocje. Twarz jest bardzo delikatna przez co szybko widać na niej wszystkie oznaki starzenia lub zmęczenia. W Salonie Atelier znajdziesz wszystko co pozwoli Twojej twarzy ponownie roztaczać blask. W naszej ofercie znajdziesz takie zabiegi jak: estgen inżynieria tkankowa, oczyszczanie twarzy manualne, masaż twarzy, mezoterapia estgen, laser ipl, fale radiowe focus r, piling kawitacyjny, oczyszczanie wodorowe, sonoforeza, mikrodermabrazja, terapie łączone, konsultacje terapeutyczne, dobór kosmetyków do pielęgnacji w domu. Sprawdź szczegóły w naszym cenniku.
Czasy w których mężczyznę dbającego o siebie kojarzono jedynie z maszynką do golenia, wodą kolońską i dezodorantem bezpowrotnie minęły. Dziś przedstawiciele tzw. "płci brzydkiej" są bardziej świadomi swojego ciała i jego potrzeb. Również widok mężczyzny w salonie kosmetycznym przestaje być czymś wyjątkowym. Oczywiście do Naszego salonu zapraszamy również wszystkich panów, dla których posiadamy specjalną linię zabiegów, dedykowanych specjalnie dla nich. Oferujemy zabiegi dermabrazji diamentowej lub korundowej, fotoodmładzania, usuwania przebarwień, zamykania naczynek czy też leczenia trądziku. Po pełną ofertę odsyłamy do naszego cennika.

Zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn

Czasy w których mężczyznę dbającego o siebie kojarzono jedynie z maszynką do golenia, wodą kolońską i dezodorantem bezpowrotnie minęły. Dziś przedstawiciele tzw. “płci brzydkiej” są bardziej świadomi swojego ciała i jego potrzeb. Również widok mężczyzny w salonie kosmetycznym przestaje być czymś wyjątkowym. Oczywiście do Naszego salonu zapraszamy również wszystkich panów, dla których posiadamy specjalną linię zabiegów, dedykowanych specjalnie dla nich. Oferujemy zabiegi dermabrazji diamentowej lub korundowej, fotoodmładzania, usuwania przebarwień, zamykania naczynek czy też leczenia trądziku. Po pełną ofertę odsyłamy do naszego cennika.