Skip to content

Przedłużanie – zagęszczanie włosów

Zastanawiałaś się kiedyś na czym polega przedłużanie włosów? W przypadku metody Hair Talk Extensions 3cmwłosy na taśmie mocuje się do naturalnych włosów „na kanapkę”. Zagęszczanie włosów jeszcze nigdy nie było takie proste! Włosy na taśmach montuje się łatwo i szybko – a nasze naturalne włosy nie niszczą się podczas tego zabiegu.

Przedłużanie włosów metodą Hair Talk Extensions to idealny sposób na zapuszczanie włosów – „przejściowa” długość już nie musi być udręką. Załóż włosy na taśmie i ciesz się natychmiastowym efektem. A może Twoje włosy są bardzo rzadkie i cienkie? Zagęszczanie włosów włosami na taśmach to Twoje rozwiązanie! Włosy na taśmach nie zniszczą Twoich własnych włosów i pozwolą Ci cieszyć się wymarzoną fryzurą.

Przedłużanie czy też zagęszczanie włosów nie musi trwać godzinami. Włosy na taśmach zakłada się w niecałą godzinę. Ściągnięcie włosów na taśmie zajmuje chwilę i zostawia Twoje włosy w takiej samej kondycji jak przed usługą przedłużania włosów. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałaś się nad zagęszczaniem włosów wypróbuj metodę Hair Talk Extensions – włosy na taśmie na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

60034386_1269947799834156_3585512842721230848_n