Skip to content
depilar_system

Depilar System

Trwałe usuwanie owłosienia za pomocą preparatu Depilar System,polega na depilacji woskiem i wsmarowaniu w chwilowo otwarte kanały włosowe preparatu enzymatycznego niszczącego cebulki. Zabieg należy powtórzyć kilkukrotnie aby na stałe usunąć włoski gdyż Depilar niszczy tylko cebulki które są akurat w fazie anagenu, czyli w fazie wzrostu włosa. Usuwa również na stałe włosy jasne, siwe o niskiej zawartości melaniny które są niedostępne dla lasera. Szerszy opis metody w podstronie Depilar System

Jak to działa?

Depilar System używa najnowszych zaawansowanych osiągnięć naukowych aby zaoferować efektywną i przystępną cenowo metodę redukcji niechcianego owłosienia dla każdej płci, rasy, koloru i typu włosów. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia i nasze doświadczenie w stosowaniu poprzednich generacji preparatów bazujących na enzymach nasi naukowcy w Danii połączyli naturalne enzymy Trypsynę i Chymotrypsynę w Depilar System dający wyniki przekraczające najśmielsze oczekiwania. Poprawiona bazująca na enzymach formuła daje wyjątkową skuteczność w porównaniu do innych produktów tego rodzaju dostępnych na rynku również innych bazujących na enzymach preparatów do usuwania owłosienia jak i kosztownej terapii laserem. Zaawansowana formuła jest łatwa w użyciu i daje nadzwyczajne rezultaty. Depilar System jest stosowany w terapii w spa lub salonie piękności wykonywanym przez kosmetyczkę bezpośrednio po tradycyjnych zabiegach depilacji woskiem, pastą cukrową, nicią, lub pęsetą i jego celem jest zniszczenie mieszków włosowych.

Efekty

Do całkowitego usunięcia wybranego owłosienia wymagana jest sukcesywna i regularna terapia przy pomocy Depilar System przez okres od 16 do 24 miesięcy w czasie trwającego 1 – 2 lat cyklu wzrostu włosów. Po każdej kolejnej terapii okres odrostu włosów wydłuża się a same włosy stają się cieńsze i łatwiejsze do usunięcia. Widoczna różnica w odroście włosów będzie zauważalna po czwartej terapii. Należy zauważyć, że u klientek może wystąpić przejściowy wzrost intensywności odrastania włosów jako reakcja organizmu na terapię. Reakcja ta pozwala na zwiększenie intensywności i wydajności Depilar System™ podczas kolejnych terapii i pozwala także na osiągnięcie bardziej widocznych wyników. W zależności od obszaru zabiegu, cyklu wzrostu włosów i cechom dziedzicznym klienta indywidualne wyniki terapii mogą być różne. Nie wszystkie komórki włosów są aktywne w tym samym czasie i Depilar System może działać tylko na te włosy, których komórki są odkryte w momencie zabiegu. Na uśpione komórki mieszków włosowych można oddziaływać tylko gdy stają się one widoczne i aktywne w fazie anagenu. Dla poprawnej terapii wszystkich mieszków włosowych zaleca się odstęp pomiędzy zabiegami za pomocą Depilar System: 4 tygodniowy dla twarzy i 5-6 tygodni dla pozostałych obszarów ciała. Należy zauważyć, że szereg czynników może powodować wzrost włosów – zmiany hormonalne w czasie ciąży lub menopauzy, jak również używanie niektórych środków farmaceutycznych takich jak HRT (hormonalna terapia zastępcza), jak też predyspozycje genetyczne dla wzrostu włosów wraz z procesem starzenia – mogą one wszystkie wymagać dodatkowych zabiegów.

Najczęściej zadawane pytania:

Depilar System

Wąsik 30 zł

Broda 30 zł

Baki 40 zł

Uszy 40 zł

Brwi 30 zł

Szyja 40 zł

Tors 100 zł

Plecy 100 zł

Pachy 50 zł

Ręce 100 zł

Dłonie 50 zł

Stopy 50 zł

Łydki 100 zł

Bikini 55 zł

Uda 120 zł

cena za 1 udo

Nogi 220 zł

Pośladki 80 zł