Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.
To, co każdy powinien wiedzieć o zdrowym opalaniu
6 marca 2017
Pokaż wszystko

Powody, dla których nie warto walczyć z cellulitem, część druga

Pokonaj cellulit i wymodeluj Swoją sylwetkę !

Co możemy zrobić w domowym zaciszu? Czy warto korzystać z profesjonalnych zabiegów wyszczuplających w salonie?

Peeling – złuszcza martwe komórki naskórka, poprawia mikrokrążenie i przyspiesza wchłanianie substancji aktywnych z kosmetyków. Polecamy domowe peelingi cukrowe, z soli morskiej lub z fusów kawy połączone z olejkami, np. grejpfrutowym.

Prysznic zmienno-cieplny stosujemy na obszary objęte cellulitem. Zmienna temperatura wzmacnia naczynia krwionośne i zmniejsza ich przepuszczalność, przyspiesza metabolizm w skórze. Zmiany co najmniej 5 razy, niestety zawsze kończymy zimną wodą. Podczas kąpieli możemy dodatkowo masować się szczotką lub szorstką gąbką.

pexels-photo-206454

Jeśli jednak chcesz oddać się w ręce specjalisty i przyspieszyć efekty udaj się do salonu kosmetycznego, który w swojej ofercie ma między innymi:

Masaż podciśnieniowy –  ma na celu pobudzić krążenie, przyspieszyć wydalanie produktów przemiany materii, ujędrnić i uelastycznić skórę. Do tego celu wykorzystuje się bańkę chińską lub specjalną aparaturę, która wytwarza podciśnienie. Masaż w połączeniu z elementami drenażu limfatycznego daje spektakularne efekty już po pierwszym zabiegu.

Body Wrapping – polega na owinięciu folią ciała posmarowanego preparatami wspomagającymi lipolizę. Termoizolacja połączona z uciskiem doskonale działa na uporczywy cellulit. Firmy kosmetyczne posiadają przygotowane konkretne zabiegi z użyciem preparatów antycellulitowych, które wykorzystują metodę Body Wrappingu. Zapytajcie w Swoim ulubionym salonie kosmetycznym, na jakiej marce pracują i jakie zabiegi mogą zaproponować. Jednymi z najbardziej cenionych na świecie zabiegów antycellulitowych mogą pochwalić się firmy takie jak Thalgo, Ella Bache, Purles.

Fale Radiowe Focus RF – polegają na dostarczeniu ciepła głęboko w skórę, tym samym prowadząc do uwolnienia kwasów tłuszczowych z adipocytów. Uwolniony tłuszcz w procesach metabolicznych usuwany jest z organizmu. Fale radiowe działając również na powierzchni skóry podgrzewają włókna kolagenowe i elastynowe, co prowadzi do ich skrócenia, dają efekt liftingu i wygładzenia. Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.

Kriolipoliza – jest zabiegiem polegającym na ochłodzeniu komórek tłuszczowych, które pod wpływem niskiej temperatury również uwalniają kwasy tłuszczowe na zewnątrz. Transportowane przez układ limfatyczny wydalane są z organizmu. Wynikiem zabiegu jest redukcja tkanki tłuszczowej na wybranych obszarach ciała, np. brzuch, boczki, uda, pośladki, ramiona. Niestety efektów możemy się spodziewać po około 3-4 tygodniach, gdyż musimy dać organizmowi czas, aby pozbył się niechcianych komórek tłuszczowych. W tym czasie należy spożywać większe ilości wody mineralnej, wystrzegać się alkoholu, ciężkostrawnych, tłustych potraw, tak żeby nie obciążać zbyt naszej wątroby i nerek.

Niestety walka z cellulitem nie jest prosta, wymaga zaangażowania i systematyczności. Dobrze jest łączyć ze sobą różne metody aby podejść do problemu z różnych stron. Najlepsze efekty przyniosą serie zabiegów, które sumarycznie mogą wydać się bardzo drogie. Pamiętajcie, w pakiecie taniej, zawsze pytajcie o rabaty przy zakupie serii zabiegów z góry. Zaoszczędzone pieniądze możecie wydać na wymarzone wakacje w ciepłych krajach, gdzie będzie mogły pochwalić się Swoim pięknym, zgrabnym ciałem. Przysłowie mówi, że lepiej zapobiegać niż leczyć, ale jeśli już dotknie Cię problem cellulitu nie poddawaj się, dzisiejsza kosmetologia i medycyna estetyczna jest w stanie Ci pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rezerwacja
INSTAGRAM