Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

Usuwanie przebarwień

Problem plam barwnikowych jest bardzo rozległy, a przyczyn ich powstawania wiele. Mogą być to między innymi częste kąpiele słoneczne, menopauza, zastępcza terapia hormonalna, doustna antykoncepcja, stosowanie preparatów światłouczulających (antybiotyki, środki uspokajające, przeciwdepresyjne, moczopędne, zioła – dziurawiec, arcydzięgiel) oraz choroby. Za pomocą urządzenia IPL dostępnego w naszym salonie możesz skutecznie poradzić sobie z problemem plam pigmentacyjnych.

Cennik zabiegów:

1 strefa

90

Strefy:

Plecy (jedna połowa) Szyja Dekolt Cała twarz
Pośladki Brzuch 1 udo 1 łydka
Dłonie Ręce Tors Kark

Wskazania do zabiegu:

Efekty:

• przebarwienia
• piegi
• plamy posłoneczne
• plamy, które powstają na skórze w miarę upływu czasu itp.
• jedwabiście gładką i jednolitą cerę – bez widocznych, krępujących przebarwień
• oszczędność czasu i pieniędzy – koniec z drogimi kremami i nieskutecznymi terapiami

Przed pierwszym zabiegiem

W kilka dni po zabiegu

Przed pierwszym zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja oraz wywiad wykluczający wszelkie przeciwwskazania do zabiegu. Następnie wykonywana jest bezpłatna próba laserowa, która ma na celu dobranie odpowiednich parametrów IPL. Jeśli nie występuje niepożądana reakcja skóry na promień IPL od razu przeprowadzany jest zabieg.
W kilka dni po zabiegu przebarwienia powinny ściemnieć. W ciągu kolejnych dni dochodzi do stopniowego złuszczania się miejsc poddanych zabiegowi oraz wchlanianie. Niekiedy może wystąpić zaczerwienienie, obrzęk, strupki lub zasinienie skóry. Uzależnione jest to od ilości, wielkości i głębokości zmian. Są to zmiany krótkotrwałe i w większości przypadków ustępują po kilku dniach, niekiedy mogą utrzymywać się do dwóch tygodni. Dla osiągnięcia pełnego efektu należy wykonać serię od 3-5 zabiegów w odstępach 4 -6 tygodniowych.

Nie czekaj...

Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net
Rezerwacja
INSTAGRAM