Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

...poprzez swój unikalny styl

Fryzura jest jednym z najważniejszych atrybutów zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Salon fryzjerski Atelier Łódź tworzą specjaliści, którzy wierzą, że każdy ma prawo do wyrażenia osobowości poprzez własny styl. Fryzjer podchodzi więc indywidualnie do każdego klienta, by dopasować fryzurę do jego unikalnych upodobań.
Dobry fryzjer czerpie inspiracje ze światowych trendów. Na takiej zasadzie działa właśnie salon fryzjerski Atelier. Co więcej, dopasowujemy modę do Ciebie, a nie Ciebie do mody. Dużą zaletą jest także kreatywność, którą posiada każdy nasz fryzjer. Jeśli szukasz fryzjera ślubnego, na pewno to docenisz. Pomysłowość przyda się również wtedy, kiedy będziesz chciał po prostu coś zmienić. Zapraszamy do nas - Łódź, Piotrkowska 88! Dobry fryzjer wie, że sama stylizacja to jeszcze nie wszytko. Dzięki fachowym poradom oraz profesjonalnym kosmetykom, dostępnym w naszej ofercie, jesteś w stanie zachować piękno fryzury na długo po wizycie w naszych progach. Salon fryzjerski Atelier to miejsce, w którym profesjonalizm dostajesz w standardzie, a dodatkowo urzeknie Cię tutejsza ciepła atmosfera. Zapraszamy, tutaj jesteś u siebie.

Dobry fryzjer - salon fryzjerski

Dopasuj go do swojego stylu

Macadamia Professional

Macadamia Professional


Linia profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów Macadamia Natural Oil łączy dwa niezwykle wartościowe i dobroczynne naturalne olejki: Macadamia i Argan, aby zapewnić głębokie odżywianie i nawilżanie.

Dzięki olejkom z orzechów Macadamia znalezionym w południowej części Pacyfiku i wyjątkowo rzadkim nasionom arganu znalezionym w Maroku, natura zaopatruje nas w najbardziej dobroczynne składniki, które pomagają w uzyskaniu zdrowej skóry i włosów. Produkty Macadamia Natural Oil łączą olejki tych wysoce odżywczych orzechów ze specjalną mieszanką naturalnych, najbardziej odżywczych botanicznych składników, aby uzyskać głębokie odżywianie i nawilżanie. W ramach Macadamia Professionals zapraszamy m.in. na takie usługi jak strzyżenie klasyczne, modelowanie czy koloryzację z użyciem kosmetyków takich jak Macadamia czy Olaplex.

Dowiedz się więcej...
Macadamia Professionals
Wella Professionals

Wella Professionals


Chcemy aby Wasze włosy drogie klientki nie tylko były trwale zafarbowane na ładny kolor, ale również zdrowe lśniące i niezniszczone.

Bogata oferta Welli w połączeniu z naszą stylistką Anią daje możliwość sprostać każdemu wyzwaniu od klasycznej elegancji aż do ekstrawaganckiej awangardy. W ramach Wella Professionals zapraszamy m.in. na takie usługi jak strzyżenie klasyczne, modelowanie czy koloryzację z użyciem profesjonalnych kosmetyków takich jak Macadamia czy Olaplex.

Dowiedz się więcej...
Wella Professionals

Olaplex

Olaplex


OLAPLEX to rekonstruktor wiązań, dzięki któremu włosy będą jeszcze piękniejsze, bardziej lśniące i niezniszczone. Dodany do dowolnego produktu do koloryzacji włosów: farby, pudru czy kremu rozjaśniającego rekonstruuje uszkodzone lub zerwane wiązania włosów i zapobiega ich dalszym uszkodzeniom. Już dostępne w naszym salonie. Zapraszamy wszystkie klientki do skorzystania z tej oferty!

Dowiedz się więcej...
Olaplex
Keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów


Keratynowe prostowanie włosów, potocznie keratyna, to rewolucyjna technologia w dziedzinie prostowania włosów, dzięki której, przywrócony zostaje naturalny wygląd włosów utrzymujący do pięciu miesięcy. Dzięki temu wyjątkowemu zabiegowi Twoje włosy staną się gładkie, jedwabiste i przede wszystkim proste.

Dowiedz się więcej...
Keratynowe prostowanie włosów
 
Przedłużanie – zagęszczanie włosów

Przedłużanie – zagęszczanie włosów


Przedłużanie włosów metodą Hair Talk Extensions to idealny sposób na zapuszczanie włosów – „przejściowa” długość już nie musi być udręką. Załóż włosy na taśmie i ciesz się natychmiastowym efektem. A może Twoje włosy są bardzo rzadkie i cienkie? Zagęszczanie włosów włosami na taśmach to Twoje rozwiązanie! Włosy na taśmach nie zniszczą Twoich własnych włosów i pozwolą Ci cieszyć się wymarzoną fryzurą.

Dowiedz się więcej...
Przedłużanie – zagęszczanie włosów
 

Specjaliści Salonu Atelier Łódź

Dominik

Stylista - Macadamia Professional


Posiada wyjątkową osobowość, która nie pozostawia nikogo obojętnym. Klientki kochają go za niezwykłą troskę, z jaką podchodzi do ich potrzeb, a także za umiejętność współpracy i tworzenia pozytywnej atmosfery. Rozmowny i kontaktowy, a do tego cierpliwy i uważny – każdej klientce poświęca 200% swojej energii i zawsze stara się dostosować do jej wymagań, choć nie wzbrania się przed improwizacją. Specjalizuje się w strzyżeniu i pielęgnacji długich włosów oraz w koloryzacji techniką ombre. Uwielbia naturalne odcienie i klasyczną, ultra-kobiecą stylistykę. Świetnie obeznany w nowych trendach, traktuje fryzjerstwo jak sztukę, która daje nadzieję na lepsze jutro. Pedantyczny i dokładny niczym Perfekcyjna Pani Domu, test białej rękawiczki zdałby bez najmniejszego problemu. Lubi jazdę na rowerze i wypady za miasto.

Ania

Stylistka - Wella Professional


Kocha to co robi i największą radość sprawia jej uśmiech zadowolonej klientki. Najpierw wysłucha, potem doradza. Jest osobą spokojną, cierpliwą i perfekcyjną. W swoją pracę wkłada całe serce. Uwielbia koloryzacyjne wyzwania, klientki odważne, niebojące się zmian. Systematycznie bierze udział w różnych szkoleniach, aby podnosić swoje kwalifikacje i sprostać wymaganiom każdej klientki. Specjalizuje się w koloryzacjach, strzyżeniach, upięciach ślubnych. Ma świra na punkcie pielęgnacji włosów więc zawsze doradza klientkom jak mogą lepiej zadbać o swoje włosy. Kocha zwierzęta i góry. Wolny czas spędza na spacerach z psami i spotkaniach z przyjaciółmi. Na wizycie u Ani poczujesz się jak na spotkaniu z przyjaciółką
Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net
Facebook
Facebook
INSTAGRAM