Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

SALON EXPERT L’OREAL PROFFESIONNEL

Wiemy, jak ważne są dla Ciebie włosy. Gdy oddajesz je w ręce naszych ekspertów, masz pewność, że efekt będzie taki, o jakim marzysz. Dobry fryzjer to nie tylko osoba perfekcyjna w swoich działaniach - ale i uważna, która potrafi poznać i zrozumieć oczekiwania klientów. Najlepiej zadbasz o swoje włosy, odwiedzając nasz salon fryzjerski! Nie boimy się wyzwań - nasz fryzjer do każdego zadania podchodzi z zaangażowaniem oraz pasją. To właśnie ta prawdziwa fryzjerska pasja sprawia, że jedyną reakcją na Twoją fryzurę czy nowy kolor może być tylko zachwyt. Gwarantujemy to certyfikatem Salon Expert 2017 przyznanym naszemu salonowi fryzjerskiemu. Zapraszamy do nas - Łódź, Piotrkowska 88!

Dobry fryzjer - salon fryzjerski

Dopasuj go do swojego stylu

Loreal Professionnel

Loreal Professionnel


Używamy tylko najwyższej jakości produktów L'Oréal Professionnel i ściśle przestrzegamy procedur, które proces koloryzacji czynią bezpiecznym. Nasi fryzjerzy są na bieżąco z najnowszymi trendami i technikami. Wiedza, doświadczenie i rozwój to nasze najcenniejsze wartości, które przekładają się na codzienną pracę w salonie. Podczas Twojej wizyty dbamy o każdy szczegół. Staramy się, byś była zadowolona nie tylko z fryzury, ale i z obsługi, z wnętrza naszego salonu, z klimatu, jaki u nas panuje.

Dowiedz się więcej...
Loreal Professionals

Olaplex

Olaplex


OLAPLEX to rekonstruktor wiązań, dzięki któremu włosy będą jeszcze piękniejsze, bardziej lśniące i niezniszczone. Dodany do dowolnego produktu do koloryzacji włosów: farby, pudru czy kremu rozjaśniającego rekonstruuje uszkodzone lub zerwane wiązania włosów i zapobiega ich dalszym uszkodzeniom. Już dostępne w naszym salonie. Zapraszamy wszystkie klientki do skorzystania z tej oferty!

Dowiedz się więcej...
Olaplex
Keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów


Keratynowe prostowanie włosów, potocznie keratyna, to rewolucyjna technologia w dziedzinie prostowania włosów, dzięki której, przywrócony zostaje naturalny wygląd włosów utrzymujący do pięciu miesięcy. Dzięki temu wyjątkowemu zabiegowi Twoje włosy staną się gładkie, jedwabiste i przede wszystkim proste.

Dowiedz się więcej...
Keratynowe prostowanie włosów
Przedłużanie – zagęszczanie włosów

Przedłużanie – zagęszczanie włosów


Przedłużanie włosów metodą Hair Talk Extensions to idealny sposób na zapuszczanie włosów – „przejściowa” długość już nie musi być udręką. Załóż włosy na taśmie i ciesz się natychmiastowym efektem. A może Twoje włosy są bardzo rzadkie i cienkie? Zagęszczanie włosów włosami na taśmach to Twoje rozwiązanie! Włosy na taśmach nie zniszczą Twoich własnych włosów i pozwolą Ci cieszyć się wymarzoną fryzurą.

Dowiedz się więcej...
Przedłużanie – zagęszczanie włosów
Zabieg wygładzania włosów aminokwasami

Zabieg wygładzania włosów aminokwasami


Nowość! Wygładzanie Newsha Straightening System. Przy niewielkim wysiłku ekskluzywny system prostowania pozwala uzyskać godny pozazdroszczenia efekt gładkich, prostych włosów do sześciu miesięcy. Naturalny wygląd i objętość włosów zostają zachowane. Dzięki wysoce efektywnym aminokwasom włosy natychmiast zostaną wyprostowane i zauważalnie zregenerowane i uspokojone.

Specjaliści Salonu Atelier Łódź

Dominik

Stylista


Posiada wyjątkową osobowość, która nie pozostawia nikogo obojętnym. Klientki kochają go za niezwykłą troskę, z jaką podchodzi do ich potrzeb, a także za umiejętność współpracy i tworzenia pozytywnej atmosfery. Rozmowny i kontaktowy, a do tego cierpliwy i uważny – każdej klientce poświęca 200% swojej energii i zawsze stara się dostosować do jej wymagań, choć nie wzbrania się przed improwizacją. Specjalizuje się w strzyżeniu i pielęgnacji długich włosów oraz w koloryzacji techniką ombre. Uwielbia naturalne odcienie i klasyczną, ultra-kobiecą stylistykę. Świetnie obeznany w nowych trendach, traktuje fryzjerstwo jak sztukę, która daje nadzieję na lepsze jutro. Pedantyczny i dokładny niczym Perfekcyjna Pani Domu, test białej rękawiczki zdałby bez najmniejszego problemu. Lubi jazdę na rowerze i wypady za miasto.

Ania

Stylistka


Kocha to co robi i największą radość sprawia jej uśmiech zadowolonej klientki. Najpierw wysłucha, potem doradza. Jest osobą spokojną, cierpliwą i perfekcyjną. W swoją pracę wkłada całe serce. Uwielbia koloryzacyjne wyzwania, klientki odważne, niebojące się zmian. Systematycznie bierze udział w różnych szkoleniach, aby podnosić swoje kwalifikacje i sprostać wymaganiom każdej klientki. Specjalizuje się w koloryzacjach, strzyżeniach, upięciach ślubnych. Ma świra na punkcie pielęgnacji włosów więc zawsze doradza klientkom jak mogą lepiej zadbać o swoje włosy. Kocha zwierzęta i góry. Wolny czas spędza na spacerach z psami i spotkaniach z przyjaciółmi. Na wizycie u Ani poczujesz się jak na spotkaniu z przyjaciółką
Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net
Facebook
Facebook
INSTAGRAM