Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

...ale jest Focus RF+

Przedstawiamy Państwu najnowocześniejszą metodę odmładzania skóry, liftingu i modelowania ciała. Jest to zabieg wykonywany przy użyciu urządzenia FOCUS RF+ 3D, wykorzystującego fale radiowe. System ten niszczy stare włókna kolagenowe, odpowiadające za jakość skóry. Fale radiowe powodują też, że w ich miejscu tworzą się nowe, przez co już po jednym zabiegu widoczne są pierwsze rezultaty. Skóra staje się jędrna i wygląda młodziej. Dawniej radykalne efekty można było uzyskać za pomocą interwencji chirurgicznej, która niosła za sobą długi okres rekonwalescencji,a także ból i dyskomfort. Teraz można cieszyć się piękną skórą bez bólu dzięki nowoczesnemu systemowi FOCUS RF+ 3D, wykorzystującemu fale radiowe. Kontrolowana energia termalna jest metodą obkurczania luźnej i zwiotczałej skóry poprzez dobrze znany mechanizm denaturacji kolagenu.

Fale radiowe Focus RF+ 3D

Opis urządzenia i sposobu działania

Focus RF to urządzenie wykorzystujące działanie fal radiowych na skórę właściwą i tkankę podskórną. Fala radiowa w skórze powoduje wytworzenie energii cieplnej dzięki czemu włókna kolagenowe obkurczają się, regenerują i pogrubiają. Temperatura podczas zabiegu (45- 60°C) jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na efekt zabiegu, ponieważ dopiero w 45°C zaczynają zachodzić procesy neokolagenacji w skórze właściwej. Już po pierwszym zabiegu widoczne są wizualne efekty w postaci ujędrnienia, wysmuklenia, podniesienia i redukcji zwiotczeń skóry. Doskonale sprawdza się w zabiegach bezinwazyjnego liftingu twarzy oraz modelowania sylwetki.

Fale radiowe - Jak to działa?

Lifting

Modelowanie

*RF+ – powoduje chwilowe podgrzanie i delikatne rozciągniecie włókien kolagenowych, co daje natychmiastową odpowiedź, czyli ich skrócenie w czym ważną rolę odgrywa chłodzenie głowicy. Fale radiowe w wyniku wytwarzanego ciepła w tkankach powodują w skórze obkurczenie włókien kolagenowych i zwiększenie poziomu natlenienia tkanek, przyczyniając się do pobudzenia procesów regeneracyjnych i uelastycznienia skóry. Jest to nieinwazyjna metoda do zwalczania wiotkości. Technika ta stosowana jest w celu redukcji zmarszczek, bruzd nosowo-wargowych, jak i w celu przywrócenia skórze elastyczności, jędrności i młodego wyglądu. Focus RF+ jest szczególnie polecany w przypadku zmian w owalu twarzy i szyi, a także w celu redukcji niektórych defektów występujących w obrębie ciała (np. nadmiar luźnej skóry). Struktura skóry staje się bardziej spójna, odzyskuje sprężystość.

*RF+ – Stosowane na ciało są zalecane w przypadku zabiegów wyszczuplających, antycellulitowych, oraz modelujących sylwetkę. Polepszają proces spalania tkanki tłuszczowej i poprawiają stan skóry. RF+ stymuluje zarówno tkanki powierzchowne jak i dociera do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych (adipocytów). Pod wpływem RF+ komórki tłuszczowe ulegają rozpuszczeniu, zmniejsza się obwód ciała, a cellulit ulega wygładzeniu. Ze względu na to, że tkanka tłuszczowa ulega silniejszemu przegrzaniu zabiegi z RF+ doskonale modelują i wyszczuplają sylwetkę. Pod wpływem dostarczanej energii następuje zjawisko termolipolizy polegające na selektywnej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez obkurczanie objętości komórek. Nie bez znaczenia jest to, że na skutek działania fali radiowej zwiększa się przepływ krwi poprawiający dotlenienie i odżywienie skóry. Przyśpieszeniu ulega również przemiana materii ( przy podwyższeniu temp. o 1 stopień) co korzystnie wpływa na odtoksycznianie organizmu i usprawnianie układu limfatycznego.

Cechy urządzenia FOCUS RF+

• umożliwia zastosowanie różnych metod w zależności od potrzeb
• specjalistyczne głowice wykorzystywane do zabiegów na różnych częściach ciała, dopasowują się kształtem do okolic poddawanych zabiegowi
• częstotliwość impulsów fal radiowych jest dawkowana przez komputer sterujący
• system bezpieczeństwa – dwupolarność
• włókna kolagenowe podgrzewane są do temp. 45°-60° C, która jest najwłaściwsza dla efektywności, a jednocześnie bezpieczeństwa zabiegu
• inteligentny ekran dotykowy zapewniający wygodną i prostą obsługę
• nieszkodliwe i bezbolesne zabiegi • sprzęt wyprodukowany zgodnie z międzynarodowymi normami RoHS
• zastosowanie zaawansowanej technologii amerykańskiej
• długotrwały efekt

Wskazania do Focus RF+:

• poprawa napięcia i kondycji skóry twarzy i okolic oczu
• lifting twarzy i szyi
• spłycenie zmarszczek
• poprawa owalu twarzy
• redukcja cellulitu
• ujędrnienie skóry ramion, brzucha, pośladków, ud
• kształtowanie sylwetki po porodzie
• spalanie tkanki tłuszczowej
Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net
Rezerwacja
INSTAGRAM