Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

Depilar System

Trwałe usuwanie owłosienia za pomocą preparatu Depilar System,polega na depilacji woskiem i wsmarowaniu w chwilowo otwarte kanały włosowe preparatu enzymatycznego niszczącego cebulki. Zabieg należy powtórzyć kilkukrotnie aby na stałe usunąć włoski gdyż Depilar niszczy tylko cebulki które są akurat w fazie anagenu, czyli w fazie wzrostu włosa. Usuwa również na stałe włosy jasne, siwe o niskiej zawartości melaniny które są niedostępne dla lasera. Szerszy opis metody w podstronie Depilar System

Jak to działa?

Efekty


Depilar System używa najnowszych zaawansowanych osiągnięć naukowych aby zaoferować efektywną i przystępną cenowo metodę redukcji niechcianego owłosienia dla każdej płci, rasy, koloru i typu włosów. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia i nasze doświadczenie w stosowaniu poprzednich generacji preparatów bazujących na enzymach nasi naukowcy w Danii połączyli naturalne enzymy Trypsynę i Chymotrypsynę w Depilar System dający wyniki przekraczające najśmielsze oczekiwania. Poprawiona bazująca na enzymach formuła daje wyjątkową skuteczność w porównaniu do innych produktów tego rodzaju dostępnych na rynku również innych bazujących na enzymach preparatów do usuwania owłosienia jak i kosztownej terapii laserem. Zaawansowana formuła jest łatwa w użyciu i daje nadzwyczajne rezultaty. Depilar System jest stosowany w terapii w spa lub salonie piękności wykonywanym przez kosmetyczkę bezpośrednio po tradycyjnych zabiegach depilacji woskiem, pastą cukrową, nicią, lub pęsetą i jego celem jest zniszczenie mieszków włosowych.

Do całkowitego usunięcia wybranego owłosienia wymagana jest sukcesywna i regularna terapia przy pomocy Depilar System przez okres od 16 do 24 miesięcy w czasie trwającego 1 – 2 lat cyklu wzrostu włosów. Po każdej kolejnej terapii okres odrostu włosów wydłuża się a same włosy stają się cieńsze i łatwiejsze do usunięcia. Widoczna różnica w odroście włosów będzie zauważalna po czwartej terapii. Należy zauważyć, że u klientek może wystąpić przejściowy wzrost intensywności odrastania włosów jako reakcja organizmu na terapię. Reakcja ta pozwala na zwiększenie intensywności i wydajności Depilar System™ podczas kolejnych terapii i pozwala także na osiągnięcie bardziej widocznych wyników. W zależności od obszaru zabiegu, cyklu wzrostu włosów i cechom dziedzicznym klienta indywidualne wyniki terapii mogą być różne. Nie wszystkie komórki włosów są aktywne w tym samym czasie i Depilar System może działać tylko na te włosy, których komórki są odkryte w momencie zabiegu. Na uśpione komórki mieszków włosowych można oddziaływać tylko gdy stają się one widoczne i aktywne w fazie anagenu. Dla poprawnej terapii wszystkich mieszków włosowych zaleca się odstęp pomiędzy zabiegami za pomocą Depilar System: 4 tygodniowy dla twarzy i 5-6 tygodni dla pozostałych obszarów ciała. Należy zauważyć, że szereg czynników może powodować wzrost włosów – zmiany hormonalne w czasie ciąży lub menopauzy, jak również używanie niektórych środków farmaceutycznych takich jak HRT (hormonalna terapia zastępcza), jak też predyspozycje genetyczne dla wzrostu włosów wraz z procesem starzenia – mogą one wszystkie wymagać dodatkowych zabiegów.

Najczęściej zadawane pytania:

1Używałam terapii laserowej do usuwania owłosienia. Czy mogę zacząć używać Depilar System?
Tak! Depilar System zadziała, jeśli nie zostały osiągnięte odpowiednie rezultaty przy użyciu terapii laserowej. Należy przerwać zabiegi laserowe i rozpocząć regularną terapię za pomocą Depilar System.
2Czy są jakieś zalecenia do których muszę się stosować przed zabiegiem za pomocą Depilar System?
Tak. Zalecane jest, aby nie brać prysznica ani kąpieli na 2 godziny przed zabiegiem. Także nie należy stosować żadnych olejków ani talków przy zabiegu usuwania owłosienia, gdyż może to spowodować zamknięcie porów i może się zmienić pH skóry.
3Mam suchą skórę, czy może to być problemem?
Nie. Po prostu zastosuj złuszczanie, lub suche szczotkowanie przed zabiegiem.
4Jak często powinnam wykonywać zabiegi za pomocą Depilar System?
Regularne zabiegi powinny być sukcesywnie wykonywane co 4-6 tygodni zależnie od fazy wzrostu włosa przez okres 12-24 miesięcy. Włos musi mieć co najmniej 6 mm (0,25 cala), aby można było go odpowiednio usunąć z cebulką. Zobacz wykres na stronie "Cykl wzrostu włosa".
5Zrobiłam kilka zabiegów za pomocą Depilar System i nie widzę zmiany?
Depilar System działa na włosy które są widoczne i są w fazie anagenu i wzrostu. Każda faza wzrostu włosa musi być poddawana zabiegom osobno, zależnie od części ciała wymagane jest nawet 4-5 zabiegów zanim będą widoczne rezultaty.
6Zaczęłam używać Depilar System i widzę więcej włosów a nie mniej?
Często obserwuje się tymczasowy zwiększony przyrost włosów po pierwszych kilku zabiegach, spowodowany reakcją ciała na proces usuwania włosów. Usunięcie włosów wraz z cebulkami może wprowadzić komórki wzrostu włosa w fazę anagenu. Uśpione komórki wzrostu włosa są aktywowane co powoduje wzrost skuteczności kolejnych zabiegów i osiąganie bardziej widocznych rezultatów.
7Czy jest coś, co muszę zrobić bezpośrednio po zabiegu Depilar System?
Tak. Nie należy brać prysznica ani kąpieli przez 45 minut po zabiegu. Zalecane jest zastosowanie złuszczania, lub suchego szczotkowania miejsc poddawanych zabiegom przez okres 4-5 dni po terapii.
8Czy są jakieś reakcje na światło słoneczne po zabiegach za pomocą Depilar System?
Jak po każdej depilacji woskiem, lub pastą cukrową należy unikać słońca przez 24 godziny, dając skórze szansę na powrócenie do normy. Tak jak zwykle używaj kremów z filtrem, unikaj słońca w południe i nie pozostawaj zbyt długo na słońcu!

Cennik zabiegów:

Wąsik

30

Broda

30

Baki

40

Uszy

40

Brwi

30

Szyja

40

Tors

100

Plecy

100

Pachy

50

Ręce

100

Dłonie

50

Stopy

50

Łydki

100

Uda

120

cena za 1 udo

Nogi

220

Pośladki

80


Bikini

55

Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net
Rezerwacja
INSTAGRAM