Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

... z gładkiej strony.

 

Piękne i gładkie nogi, przyciągające zazdrosne spojrzenia to marzenie każdej kobiety. Każda z Nas czuje się pewna siebie i seksowna, mogąc odsłonić jeden z największych atrybutów kobiecości. Wg badań naukowców, co trzeci mężczyzna uważa nogi za pociągające. Wniosek może być tylko jeden - piękne i gładkie nogi zawsze są modne.

Obecnie istnieje wiele sposobów na pozbycie się niechcianych włosków. Każda z Pań w domowym zaciszu niejednokrotnie dokonywała zabiegi depilacji maszynką lub np. woskiem. Efekty tych działań były zapewne różne. W Salonie Atelier stosujemy szeroki wachlarz zabiegów depilacyjnych. Wszystkie mają jedną wspólną cechę - będziesz zadowolona z ich efektów. Szukasz najlepszej depilacji w Łodzi? Dobrze trafiłaś!

Marta


W salonie Atelier pracuje od 7 lat jako kosmetolog. Ukończyła dwuletnie technikum kosmetyczne oraz trzyletnie studia licencjackie. W pracy głównie zajmuje się zabiegami depilacji oraz pielęgnacją twarzy i ciała. Lubi zajęcia wymagające precyzji i cierpliwości, dlatego z chęcią wykonuje również przedłużanie i zagęszczanie rzęs, hennę, elektrolizę, opalanie natryskowe. W wolnych chwilach lubi jeździć rowerem i czytać książki. Jej dewiza to : depilujcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny. ;)

Paula Borek


W zawodzie od 2000 r. Uwielbia swój zawód i pracę z ludźmi. Każdy klient jest dla niej jak "okno na świat", a każdy pracownik jak kolejne dziecko. Bardzo angażuje się w swoją pracę i stara się świadczyć usługi na najwyższym poziomie, stale pogłębiając swoją wiedzę. Specjalizuje się w zabiegach na twarz, w których mam ogromne doświadczenie. Pracuje z najlepszymi dlatego wie że podczas jej nieobecności, pracownik obsłuży Państwa jak ona sama. Jej pasje: zwiedzanie świata i próbowanie nowych smaków. Uwielbia spędzać czas z bliskimi.

Depilacja

Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net
Rezerwacja
INSTAGRAM